Skip to main content

V péči expertů

Vážení návštěvníci našich stránek.

Vítám Vás na webu Léčebny Vršovice, který Vám poskytne informace o zaměření, historii i současnosti léčebny a poradí, jak postupovat při umísťování pacientů na naše pracoviště.

LDN Vršovice byla kompletně rekonstruována v roce 2008. Kromě obvyklé dlouhodobé ošetřovatelské péče o chronicky nemocné pacienty se věnujeme také specializované ošetřovatelské péči a rehabilitaci zaměřené na cílenou a včasnou mobilizaci a aktivizaci pacientů s kardiovaskulárními onemocněními a pacientů po úrazech a operacích.

Základní péče byla postupně rozšířena o ambulance včetně rentgenu a sonografie a rozsáhlou rehabilitaci určenou pro ambulantní i hospitalizované pacienty, pro které bylo vyčleněno 20 lůžek na 3. patře.

MUDr. Václav Ptáček, ředitel

Poslední aktuality

Přímo ideální počasí nám přálo při sportovním odpoledni s disciplínami přizpůsobenými každému našemu sportovci. Soutěživost a veselá nálada pohltila...

Oblíbená arteterapeutická setkání dál pokračují s velkým zájmem klientů. Jak to vypadá, když se společně pustíme do tvoření a umění?

Pravidelné skupinové arteterapie probíhají vždy v příjemné atmosféře, kde jsou pacienti díky nenáročným aktivitám podněcováni k navazování ...

Kdo dnes mohl, nenechal si ujít "pálení čarodějnic".