Skip to main content

Děkujeme paní Mgr. Šárce Stegbauerové i všem studentkám a studentům za nádherná vánoční přání s osobními vzkazy pro naše klienty.

Autoři přání se s pacienty navzájem neznají, ale z každého napsaného milého slova mají obdarovaní obrovskou radost.

Krásnou mikulášskou tradici letos kvůli proticovidovym opatřením - i když velmi neradi - porušíme. O malou nadílku ale naši pacienti ani tak nepřijdou. 

Pokud byste si ovšem chtěli připomenout, jak to u nás touto dobou vypadá v epidemicky klidnějších letech, můžete se podívat na přiloženou aktualitu z archivu. Snad se brzy všichni dočkáme toho, že bude moci Mikuláš s andělem a čertem znovu každého z našich pacientů osobně navštívit, a, jak je dobrým zvykem, k milému slovu přidat i něco dobrého, písničku, nebo dokonce čertovský taneček.

Příroda nám v těchto dnech poskytuje nepřeberné množství krásně zbarveného materiálu vhodného k aranžování.

Dámy se role aranžérek ujaly s obrovskou chutí a nadšením. Některé se zpočátku obávaly o výsledek svého snažení, ale jakmile vzaly větvičky do rukou, z každé misky či hrníčku začaly vznikat nádherné výtvory.

Posuďte sami… jedna kytice krásnější než druhá.

Ve středu 15. září 2021 se před NC Eden představí organizace, které mohou Vám nebo Vašim blízkým pomoci v obtížné sociální situaci. Více informací naleznete na přiloženém plakátu nebo na www.desitkapomaha.cz.

Obzvláště v jarních a letních měsících se jak klienti, tak personál, velmi těší z naší krásné zahrady, která přímo vybízí ke chvilce relaxace.